PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Październik tradycyjnie jest miesiącem w szczególny sposób poświęconym modlitwie różańcowej.  W naszej parafii w miesiącu październiku wspólna modlitwa różańcowa w każdym ośrodku 20 minut przed niedzielną Mszą świętą; Norwich – Katedra: sobota o godz. 15.30. Dodatkowo w Norwich: poniedziałek i piątek (Thrope) po Mszy św. o godz. 19.00; Watton w czwartek przed Mszą św. o godz. 18.30. Serdecznie zapraszam do tej pięknej modlitwy, która przemienia świat, zwłaszcza gdy jest odmawiana wspólnie. Nasze rodziny, narody i świat walczą teraz z przytłaczającymi siłami zła. Dziś potrzebujemy pomocy Maryi bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Wiele razy w historii modlitwa różańcowa odmawiana z wiarą zaważyła na losach narodów.